Odległość nie stanowi dla nas wyzwania. Działamy w całej Polsce 24/7.

Odległość nie stanowi dla nas wyzwania. Działamy w całej Polsce 24/7.

OFERTA

Odgrzybianie chemiczne oraz ozonowanie

Odgrzybianie ścian i budynków

Grzyby, które rozwijają się w naszych mieszkaniach są dużym zagrożeniem dla zdrowia człowieka. Duża część z nich to toksynotwórcze gatunki pleśni, które w sprzyjających warunkach rozwoju tworzą na przegrodach budowlanych liczne kolonie. Jest to jedno z największych źródeł skażenia powietrza.
Zarodniki grzybów pleśniowych występujących w pomieszczeniach mieszkalnych są przyczyną wielu zmian chorobowych, szczególnie układu oddechowego. Niektóre z nich należą do silnych alergenów, stanowiąc zagrożenie dla osób z nadwrażliwością i wywołując u nich odczyny uczuleniowe. Przykłady: Czytaj więcej >>>

 

Zajmujemy się kompleksowym odgrzybianiem chemicznym oraz ozonowaniem. Nasza usługa daje pewność, że grzyby zostały usunięte nie tylko z elementów budowlanych ale także z powietrza.

Ozonowanie

Ozon, jako silny utleniacz, powszechnie stosowany jest do usuwania:

  • grzybów domowych i ich przetrwalników,
  • różnych gatunków pleśni,
  • roztoczy, bakterii oraz wirusów,
  •  przykrych zapachów,
  • innych żywych organizmów.

Ozonowanie

Ozonowanie zabija grzybnie oraz plechy w całości, jednocześnie likwidując wszystkie wolne rodniki znajdujące się w powietrzu.

  • Ozonowanie domów po zalaniach i pogorzelisk niszczy rozwijające się pleśnie, grzyby, ich przetrwalniki, roztocza oraz trwale usuwa uciążliwe i nieprzyjemne zapachy. Wykorzystanie generatora ozonu zdezynfekuje również powietrze w pomieszczeniu jak i jego wyposażenie, ograniczając ryzyko zakażenia bakteryjnego lub wirusowego
  • Ozonowanie samochodów usuwa całkowicie zapachy z wnętrza, jednocześnie sterylizując układy wentylacyjne i klimatyzacyjne pojazdów.

Odgrzybianie ścian i budynków
Ozon jest gazem nietrwałym i łatwo ulega rozkładowi. Wszystkie pomieszczenia stają się bezpieczne w krótkim czasie po zakończeniu ozonowania.
Firma Hydrotakt dysponuje wysokowydajnymi generatorami ozonu, produkującymi do 32 000 mg O3/godz.

Odgrzybianie chemiczne

Odgrzybianie chemiczne
Odgrzybianie chemiczne pozwala na miejscowe usunięcie rozwijających się kolonii grzybów pleśniowych z zaatakowanych ścian i innych elementów budynku. Środki jakie stosujemy posiadają wszelkie atesty i spełniają najwyższe normy.

 

UWAGA!! Ważnym aspektem walki z grzybem jest właściwe zidentyfikowanie źródła oraz przyczyny jego rozwoju.
Czytaj więcej >>>

Call Now Button
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych