Odległość nie stanowi dla nas wyzwania. Działamy w całej Polsce 24/7.

Odległość nie stanowi dla nas wyzwania. Działamy w całej Polsce 24/7.

OFERTA

Podposadzkowe / Jak to robimy

Profesjonalne osuszanie podposadzkowe

Firma Hydrotakt stosuje unikalną, w skali kraju, technologię osuszania stref zamkniętych podposadzkowych bez konieczności przeprowadzania generalnych remontów. Technologia nasza polega na przepuszczeniu przez styropiam bardzo suchego powietrza, które stopniowo pochłania wilgoć aż do całkowitego osuszenia. Powietrze , które nasyciło się wilgocią zostaje wydmuchiwane na zewnątrz przez szczeliny technologiczne.

Do przeprowadzenia osuszania stosujemy odpowiednio dobrany zestaw urządzeń składający się z osuszacza oraz pompy wysokociśnieniowej.
Jedyną niedogodnością jest konieczność wykonania kilku otworów w posadzce, którymi będzie wtłaczane suche powietrze.
Przed rozpoczęciem prac skanujemy podłogę w celu wykrycia ewentualnych przewodów wodno-kanalizacyjnych, ogrzewania podłogowego lub instalacji elektrycznej.

 

Osuszanie podposadzkowe trwa zazwyczaj kilkanaście dni i jest zależne od ilości wody, która została zakumulowana przez styropian.

Proces ten jest kontrolowany przy użyciu bezinwazyjnej aparatury pomiarowej. Czytaj >>>

W przypadku, gdy wilgoć zalega w styropianie przez długi okres i doszło do namnożenia się drobnoustrojów i grzybów zalecamy przeprowadzenie ozonowania na zakończenie procesu. Czytaj >>>

Powyższa metoda stosowana jest z powodzeniem także przy osuszaniu zamokniętych stref termoizolacji tarasów i dachów płaskich.

Dlaczego osuszamy? – Zalety

Call Now Button
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych