Odległość nie stanowi dla nas wyzwania. Działamy w całej Polsce 24/7.

Odległość nie stanowi dla nas wyzwania. Działamy w całej Polsce 24/7.

OFERTA

Osuszanie z wilgoci technologicznej

Osuszanie z wilgoci technologicznej

W momencie odbioru mieszkania czy domu przejmujemy na siebie koszty jego utrzymania (rata kredytu, czynsz, ogrzewanie, energia elektryczna). Niestety zawilgocone mieszkanie nie nadaję się do rozpoczęcia prac wykończeniowych. Zaczynamy ponosić koszty związane z jego utrzymaniem a nie możemy z niego korzystać. Z powodu przesunięcia terminów rozpoczęcia prac, wcześniej umówione ekipy wykończeniowe zaczynają odchodzić do innych klientów.

 

Stosując naszą nowoczesną metodę osuszania jesteśmy w stanie wytrącić niepożądaną wilgoć ze ścian, posadzek i sufitów. Już nic nie jest w stanie powstrzymać nas przed rozpoczęciem prac wykończeniowych.

Osuszony budynek od razu uzyskuje zakładane właściwości termoizolacyjne, co przekłada się na koszt jego ogrzewania. Naturalny proces osuszania (wietrzenie i ogrzewanie) trwałby kilka miesięcy, a dla naszego portfela byłby bardzo bolesny.

Metada osuszania kondensacyjnego jest przyspieszeniem naturalnego procesu schnięcia budynku bez szkody dla elementów budowli jak i ludzi oraz zwierząt. Nie trzeba nadmiernie ogrzewać pomieszczeń w trakcie osuszania, gdyż nasz sprzęt pracuje w zakresie temperatur od 3o C do 300 C.

W celu ograniczenia kosztów, pracę osuszaczy wspomagamy wentylatorami promieniowymi. Mają one za zadanie wymusić cyrkulację powietrza w pomieszczeniach przez co zwiększyć skuteczność działania osuszaczy.

Call Now Button
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych