Odległość nie stanowi dla nas wyzwania. Działamy w całej Polsce 24/7.

Odległość nie stanowi dla nas wyzwania. Działamy w całej Polsce 24/7.

OFERTA

Jak osuszyć ściany?

Profesjonalne osuszanie ścian

Firma Hydrotakt oferuje pełen zakres usługi polegający na właściwej konfiguracji sprzętu, jego transporcie, montażu jak i pomiarami wilgotności materiałów budowlanych przed oraz po zakończeniu prac. Prowadzimy wynajem osuszaczy kondensacyjnych oraz adsorpcyjnych.
W swojej ofercie posiadamy także wentylatory promienne i osiowe, nagrzewnice elektryczne jak i spalinowe.

 

Nasze osuszacze cechuje mały pobór energii elektrycznej (Technologia BlueDry), kompaktowe wymiary jak i cicha praca.
Konfiguracja sprzętu dobierana jest każdorazowo indywidualnie, w zależności od wielkości pomieszczeń, ich rozkładu, poziomu zawilgocenia, rodzaju osuszanych materiałów budowlanych, temperatury oraz wilgotności względnej powietrza panujących w budynku.

Pamiętaj:

Zastosowanie zbyt dużej ilości osuszaczy nie przekłada się na tempo wysychania budynku. Zawyża to jedynie koszt usługi jak i energii elektrycznej.

 

Przegrody budowlane posiadają zdolność wytrącania wilgoci w czasie, zatem nieuzasadnione zwiększenie ilości pracującego sprzętu powoduje wyłącznie zaniżenie wydajności poszczególnych urządzeń bez uzyskania szybszych efektów.

 

Fachowe przygotowanie placu robót i rozmieszczenie sprzętu jest gwarancją szybkich efektów jak też minimalizacji kosztów związanych z osuszaniem – profesjonalne osuszanie ścian.

Call Now Button
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych